They Found Bekir Too Talented for MasterChef | MasterChef Turkey Episode 3

  görünümler 1,941,778

MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye

Aylar önce

They found Bekir too talented for MasterChef. "Why should we let you compete in MasterChef?"
Watch MasterChef Turkey Episode 3 Summary; trpost.net/down/pbObnpqXZIVrrJU/video.html
Click here to subscribe to MasterChef Turkey!: trpost.net/tools/rZfd.html...
Every episode is breathtaking in MasterChef Turkey, the cooking competition program that has locked the audience to the screen since the day it started broadcasting on the TV8 channel!
TV8's exciting cooking competition MasterChef continues at full speed in the new season. The competitors, who will face world-famous chefs Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu and Danilo Zanna, are breaking a sweat. So, which of the competitors, who put all their efforts to make the dishes requested from them, can be served, will get a passing grade?
🍳 OUR SOCIALS 🍅
Instagram : mastercheft...
Twitter : TvMasterchef
Facebook : MasterChefTu...
Web Site : www.tv8.com.tr/masterchef-tur...

YORUMLAR: 979
İsimsizkullanıcı
İsimsizkullanıcı
Bekir Comart abimiz bizim okulumuzun yurdunda şef olarak çalışıyor ve kendisi gerçekten bir abi bizim için.Sahurda bile 30 dakikada bize bir sürü çeşit çıkarmış,biz sırf sahur yapabilelim diye gece 3 de defalarca bize yemek yapmış bir insan kendisi.Eskiden masterchef izlemezdim sırf onun için izliyorum.Seninle gurur duyuyoruz Bekir abi.
Ahmet Aydoğan
Ahmet Aydoğan
Yurt yemekhanesinden masterchefe giden yüce gönüllü Bekir abimi buralarda görmek TOBB FEN seninle gurur duyuyor
fazilet sarıman
fazilet sarıman
Yapma Mehmet şef!! Önceki dereceye girenler, şampiyon olanlar acemi miydi?
Emin
Emin
Helal olsun. Bu sene çok mütevazi ve güzel insanlar var. Şımarık, şov peşinde olmayan ve sadece yemek yapmaya çalışan insanları görmek çok güzel.
melih pulak
melih pulak
Adam Masterchef olup kendine bir isim yapmak istiyordur. Bunca yilin emegini taçlandirmak istiyordur. Yepyeni bir yol acmak istiyordur hayatinda. İyi yemek yapabiliyor , kendini iyi yetistirmis diye "hayir" demek ne kadar yanlış. Bu yarismanin amaci bir seyler ogretmek degil ki sadece bu bir yetenek ve bilgi yarismasi cogunlukla. Biz boyle yetenekli , mucadeleci ve bilgili kisileri gormek istiyoruz.
Sevgi Bulut
Sevgi Bulut
Asıl böylelerini alacaklarki bunu tvden izleyen iyi şefler heveslenecek gelecek yıllar için. Rekabet olacak ve seyir zevki artacak böylelikle.
Murat Yılmaz
Murat Yılmaz
Hasan madalyalardan oda yapmıştı kendine. Burcu 36 yaşındaydı. Bütün dunyada çalışmıştı. Eren, Barbaros, Serhat vs.. Onlara buraya neden geldiniz demeyen şefler 27 yaşındaki bir şefe neden geldin diyor. Belki asya mutfağını ogrenmek istiyor. Belki tatlı bilmiyor öğrenmek istiyor. Insanda heves bırakmazsınız ya!
İrem Şafak
İrem Şafak 28 gün önce
Gözlerinden okunuyor bir seyler öğrenme isteği. İste görmek istediğimiz yarışmacılar bunlar.
scarlett ohara
scarlett ohara
Keşke hep böyle şefler katılsa ve yarışsa programın kalitesi artar tunahan gibi şaklabanlara veya şeflerin itelemeliriyle tabak çıkaranlara gerek yok
Serminaz Serminaz
Serminaz Serminaz
Bu seneki favorim bu arkadaş.Helal olsun mütevazilik,efendilik,yetenek,konuşma tarzı etkileyici inşallah çok iyi yerlere gelir..
asya a
asya a
Master için fazla yetenekliyse biriniz gidip arkadaşı jüri yapabilirsiniz. Amaç zaten işi bilenler arasında en yeteneklisini bulmak değil mi?
Özge
Özge 21 gün önce
Her şeyden önce üslubuna, mütevaziliğine, duruşuna kısacası ahlakına hayran oldum. Umarım çok iyi yerlere gelirsin kardeşim🙏🏼 Maşallah seni yetiştiren aileye de sana da..
Burak Yildirim
Burak Yildirim 28 gün önce
Helal olsun mütevazilik, Mehmet şef olmuşsun dese de , gocunmadan hayır öğreneceğim çok şey var demesi. İzlemediğim bir program ama sırf bu arkadaş için izleyeceğim. Umarım bir gün İstanbul’da güzel bir mekan açar biz de o lezzetleri yemek için gideriz
yağmur cengiz
yağmur cengiz
hicbir meslek icin 'sen olmuşsun' dememek lazım. her zaman kendimizi gelistirebiliriz., gelişimin bir sonu yok. ben oldum diyip kenarı cekilemeyiz. bu yarışmacının da daha öğreneceği çok şey olduğuna eminim. mehmet şefin sen olmuşsun biz sana bir şey katamayız diyip hayır demesi bana biraz yanlıs geldi. belki de kendisi kadar tecrubelı birini istemedi.
Lala H. Musayeva
Lala H. Musayeva
Helal olsun, kardeşim. Hem beceriklisin, hem zekisin. "Her yıkım bir facia değildir, daha modernize bir bina olmam gerekir" vibi kurduğun cümle zeki bir aklın ürünü. Bak ben tekrarını bile doğru kuramadım 😁. Yolun açık olsun ❤️
s1n2n
s1n2n 14 gün önce
Bu adam emeğinin karşılığını alıp bir yerlere gelmek için katılmış. Ortada bir yarışma varsa bu işi layıkıyla yürütür. Başarılar Bekir 👏🏾
Z.A.R.A
Z.A.R.A 14 gün önce
O kadar övgüye rağmen,mütavaziliyini koruması herşeye değer.Başarılar.
Yunus Emre Aracı
Yunus Emre Aracı
Böyle adamları görmek istiyoruz işte kendi ola bilen rol yapmayan ALLAH YOLUNU BAHTINI AÇIK ETSİN...
Alone-Wolf Yt -Roblox&Mc-
Alone-Wolf Yt -Roblox&Mc-
Helal olsun çok düzgün bir çocuk inşallah iyi yerlere gelir. Allah yolunu açık etsin
fatmagülünsuçune
fatmagülünsuçune
Adeletli olan tek program bu gerçekten. Umarım bu yıl da hak eden kazanır. Eğlenceli ve faydalı bir program severek izliyorum
Mesut Süre İle İlişki Testi | Konuklar: Hazal & Ömer Özkeçeci
1:1:40
Mesut Süre İle İlişki Testi
görünümler 163 B
A101'de 79.999 TL'ye satılan tekneyi inceledik!
9:57
ShiftDelete.Net
görünümler 298 B
Kimsin sen? - Tozluyaka 6. Bölüm
11:28
Tozluyaka
görünümler 1,1 Mn
Serhat'ın En Özel Anları | MasterChef Türkiye
44:27
MasterChef Türkiye
görünümler 1,3 Mn
Konuşanlar | Yaz Shot Extra 🔥
34:35
Konuşanlar
görünümler 5 Mn